توانمندی ها

Home Portfolio

خدمات و توانمندی ها

تجهیزات الکترونیکی نفت و گاز

شرکت الکتروتکنیک با توجه به چندین سال سابقه درخشان در زمینه تامین تجهیزات الکترونیکی نفت و گاز  کشور و با توجه به روابط گسترده کاری در ابعاد مختلف با شرکت های معتبر اروپایی – آسیایی آمادگی دارد کلیه تجهیزات مورد نیاز در صنعت نفت و گاز را همراه با ارائه گواهینامه های معتبر کنترل کیفی در کوتاهترین زمان تامین ، و در اختیار فعالان این صنعت قرار دهد.

صنعت الکترونیک

شرکت الکترو تکنیک افتخار داردبر پایه بیش از ۱۵ سال سابقه فنی و بازرگانی در ارتباط باصنعت الکترونیک نیازهای حرفه ای  متخصصین در زمینه بردهای مدار چاپی (برد الکترونیکی )HIGH TECH  تا ۴۰ لایه با متریال های خاص و تخصصی با کاربرد های مختلف (فرکانس بالا؛ فلکسی بل ؛ آلومینیوم و …) را در زمان بسیار کوتاه (حداکثر ۲۵ روز) با قیمتهای رقابتی برآورده سازد.

در چند سال اخیر یکی از پرطرفدار ترین روش های تولید که عموما” توسط شرکت های دانش بنیان دنبال میشود تولید بدون کارخانه میباشد به این صورت که این شرکت ها با استفاده از امکانات تولید کارخانجات مختلف و مدیریت این امکانات محصول نهایی خود را تولید میکنند و به این صورت هزینه های سنگین تامین ونگهداری ماشین آلات تولید و مصائب و مشکلات متعاقب آنرا متحمل نمیشوند.

الکتروتکنیک با تکیه بر دانش فنی و روابط مستحکم بازرگانی خود آمادگی دارد مدیریت نمونه سازی و تولید انبوه محصولات الکترونیکی( برد الکترونیکی و قطعات الکترونیکی و…)  شما را با بهترین متریال ازساخت قالب برای جعبه وتامین قطعات با برند اصلی و مونتاژبا به روزترین ماشین آلات مونتاژ تا بسته بندی دلخواه شما با برند و لوگوی مورد نظرتان به عهده گرفته و شما را از دغدغه های تولید برهاند.

مهندسی معکوس

از دیگر سرویس های شرکت الکترو تکنیک مشاوره در زمینه مهندسی معکوس برد های مولتی لایر و همچنین ارائه این سرویس با روشهای بسیار مدرن و دور از خطا توسط ماشین آلات و نرم افزار های خاص در این زمینه میباشد که در زمان بسیار کوتاه به مشتریان ارائه میگردد.

تامین استنسیل  لیزری مورد نیاز صنعت مونتاژ از دیگر فعالیت های این شرکت میباشد که  زمان تحویل بسیار کوتاه (کمتر از ۱۰ روز) و قیمت های بسیار مناسب  به دلیل استفاده از روشهای نوین حمل و همچنین کیفیت بسیار بالای این کالا متضمن رضایت شما خواهد بود.

کارخانجات طرف قرار داد ما بعد از سالها تجربه همکاری و عبور از چندین کانال کنترل کیفی وبعد از چندین دوره بازدید توسط کارشناسان شرکت وبازدید های دوره ای از خط تولید این کارخانجات و اطمینان از به روز بودن ماشین آلات تولید با وسواسی خاص انتخاب گردیده اند تا ما را در ارائه بهترین سرویس به مشتریان و متخصصان این حوزه یاری برسانند.

متخصصین فنی و فروش این شرکت با تکیه بر سال ها تجربه تولید و بازرگانی آماده هستند در کوتاه ترین زمان بهترین کیفیت با مناسبترین قیمت را به شما پیشنهاد بدهند .

ثبت سفارش

این شرکت متعهد به حفظ امنیت این اطلاعات میباشد/ وارد کردن اطلاعات ستاره دار الزامیست.

با توجه به انتخاب شما فرم مناسب در اختیارتان قرار خواهد گرفت

CM

mm

.

oz

عکس واضح از رو و زیر برد در یک فایل فشرده آپلود شود

یک یا چند فایل به صورت یک فایل فشرده بارگذاری شود

مشخصات کلی

طول

cm

عرض

cm

طول

cm

عرض

cm

مشخصات فنی

mm

.

.

.

.

.

.

.

جهت تسریع در پاسخگویی لیست با فرمت اکسل آپلود شود

Share

 

 

Translate »